12.1.2002

5. závod PZL –Kalimerův horský dostih

Jílové u Prahy

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:         

B                 Lucie Mezníková                                                   7. (28.)

                   Vladimír Mezník                                                    8. (29.)

                   Václav Šimon                                                        9. (30.)

                   Jakub Šimon                                                        10. (31.)

                   Vojtěch Tvrdek                                                   11. (32.)

 

19.1.2002

6. závod PZL – Valná hromada - Valy 

Praha - Komořany

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

A                Lucie Mezníková                                                   8.

                   Vladimír Mezník                                                    9.

B                 Václav Šimon                                                        7. (18.)

                   Jakub Šimon                                                          8. (19.)

 

19.1.2002

LOB – MČR na krátké trati

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

D14            Kristina Hamáčková                                            11.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                     8.

 

28.1.2002

7. závod PZL – Městský scorelauf Sauna

Praha - Motol

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

A                Lucie Mezníková                                                 23.

                   Jakub Tichý                                                         24.

                   Vladimír Mezník                                                  25.

                   Jakub Šimon                                                        39.

                   Václav Šimon                                                      40.

                                                                           

2.2.2002

8. závod PZL – Dědův HROB

Zahořany

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

B                 Jakub Šimon                                                          4. (16.)
                   Pavel Tůma                                                         10. (22.)

                   Michal Tůma                                                       11. (23.)

                   Václav Šimon                                                      12. (24.)
                   Bohuslav Hamáček                                              14. (26.)

                   Kristina Hamáčková                                            17. (29.)

                   Vojtěch Tvrdek                                                   18. (30.)
                   Jakub Tichý                                                         disk.

 

9.2.2002

9. závod PZL – Vídrholec open

Praha - Klánovice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

A                Vladimír Mezník                                                  21.

                   Jakub Šimon                                                        24.

                   Lucie Mezníková                                                  27.

                   Václav Šimon                                                       35.

                   Kristina Hamáčková                                             37.

 

16.2.2002

LOB – MČR – 6. závod PE, žebříček A, B

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

H14            Vojtěch Tvrdek                                                    16.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                    disk.

 

17.2.2002

LOB – 7. závod PE, žebříček A, B

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

D14            Kristina Hamáčková                                             16.

D50B          Eva Hamáčková                                                     6.

H14            Vojtěch Tvrdek                                                    13.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                    12.

 

23.2.2002

10. závod PZL – Kamenné Žehrovice

Kamenné Žehrovice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

A                Lucie Mezníková                                                 20.      
Vladimír Mezník                                                  21.
Jakub Tichý                                                         26.

                   Jakub Šimon                                                        27.

B                 Václav Šimon                                                      26. (53.)

 

23.2.2002

11. závod PZL – Bodovaný scorelauf

Odolena Voda

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

A                Vladimír Mezník                                                  11.

B                 Jakub Šimon                                                        18. (31.)

                   Václav Šimon                                                      20. (32.)         

 

Pražská zimní liga  – Celkem

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:       

Ženy            Lucie Mezníková                                                2.

                   Kristina Hamáčková                                            11.

                   Eva Hamáčková                                                  30.

                   Eva Havelková                                                    38.

Muži            Vladimír Mezník                                                    4.

       Jakub Šimon                                                          9.

       Václav Šimon                                                      15.

       Jakub Tichý                                                         46.

       Vojtěch Tvrdek                                                   93.

       Pavel Tůma                                                         96.

                   Michal Tůma                                                       97.

                   Bohuslav Hamáček                                            104.

9.3.2002

 Jarní sprint - Smetanka

Praha

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D                Vladimír Mezník                                                  21.

                   Lucie Mezníková                                                 40.

                   Jakub Šimon                                                        59.

                   Jakub Tichý                                                       106.

               Jiřina Lamprechtová                                             21.

 

17.3.2002

10. ročník MOBu

Všenory – Jíloviště

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

DT - M       Vojtěch Tvrdek                                                     6.

                   Vladimír Mezník                                                  12.
                   Bohuslav Hamáček                                              17.
                   Michal Tůma                                                       19.

                   Jakub Tichý                                                         20.

                   Pavel Tůma                                                         disk.

DT - Ž        Kristina Hamáčková                                           1.

ST - Ž         Lucie Mezníková                                                   5.      

KT - M       Jakub Šimon                                                          7.

 

23.3.2002

1. závod Gigasport Cupu

Praha - Zbraslav

mapa: Keltské hradiště

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Jiřina Lamprechtová                                               9.

                   Anna Marková                                                    22.

                   Tereza Kalinová                                                  disk.

D14            Kristina Hamáčková                                              4.

                   Lucie Mezníková                                                   6.

D35L          Eva Havelková                                                      5.

D45L          Eva Hamáčková                                                    5.

H10L          Ondřej Karmazín                                                 1.

H12            Václav Šimon                                                      12.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

H16            Michal Tůma                                                       18.

                   Jakub Tichý                                                         22.

H21L          Pavel Karmazín                                                   40.

H35L          Jan Marek                                                             9.

                   Vladimír Mezník                                                  21.

H45            Bohuslav Hamáček                                              24.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   29.

N3              Martin Tuček                                                         6.
                   Adam Štemberk                                                  disk.

 

30.3.2002

Pražské Velikonoce – 2. etapa

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D18            Lucie Mezníková                                                   5.

T6               Jakub Šimon                                                        disk.

 

29.3.-31.3.2002

Veteran Cup – 3 denní

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D50            Eva Hamáčková                                                    6.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                   14.

                   Bohuslav Hamáček                                              disk.

O3              Kristina Hamáčková                                              5.

 

4.4.2002         

1. Závod Park Cupu

Praha

Mapa: Hrádek – jih

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Tereza Kalinová                                                    5.

                   Anna Marková                                                      7.

H14            Václav Šimon                                                        6.

D18            Lucie Mezníková                                                   4.

H18            Tůma Pavel                                                         2.      

                                                                           

  7.4.2002

2. Gigasport Cupu

Dubá

Mapa: Barča

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Jiřina Lamprechtová                                             39.

D14            Kristina Hamáčková                                          3.

                   Lucie Mezníková                                                   4.

D35L          Eva Havelková                                                    14.

D45L          Eva Hamáčková                                                  2.

H10L          Pavel Procházka                                                  ms.

H12            Václav Šimon                                                      18.

H14            Vojtěch Tvrdek                                                   31.

                   Martin Tuček                                                       41.

                   Vít Tuček                                                            ms.

H16            Michal Tůma                                                       20.

                   Jakub Tichý                                                         disk.

H35L          Vladimír Mezník                                                  13.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                   15.

                   Bohuslav Hamáček                                              48.

N3              Pavel Procházka                                                  1.

                   Pavlína Procházková                                            12.

                   Adam Štemberk                                                  16.

                   Vendula Švendová                                               disk.

 

  14.4.2002

3. Gigasport Cupu

Mapa: Samá jáma

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Lucie Karmazínová                                             3.

D12            Tereza Kalinová                                                    8.

                   Anna Marková                                                    21.

                   Jiřina Lamprechtová                                             27.

D14            Lucie Mezníková                                                   5.

D35L          Eva Havelková                                                   2.

D45L          Eva Hamáčková                                                  2.

H10            Ondřej Karmazín                                                   6.

H12            Václav Šimon                                                        6.

                   Pavel Procházka                                                  19.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   20.

                   Martin Tuček                                                       24.

H16            Michal Tůma                                                       19.

H18            Pavel Tůma                                                         10.

H21L          Pavel Karmazín                                                   46.

H35L          Vladimír Mezník                                                    9.

                   Pavel Procházka                                                  18.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              33.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   34.

N3              Adam Štemberk                                                  3.

                   Vít Tuček                                                              6.

                   Alena Karmazínová                                               8.

                   Pavlína Procházková                                              9.

 

18.4.2002

2. závod Park Cupu

Praha

Mapa: Branické lesíky

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

H14            Václav Šimon                                                      2.

D18            Lucie Mezníková                                                   4.

                   Kristina Hamáčková                                              4.

H18            Jakub Šimon                                                          8.

                   Pavel Tůma                                                         disk.

 

18.4.2004

Park Cup – Celkové výsledky

Praha

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Tereza Kalinová                                                  10.

                   Anna Marková                                                    13.

D18            Lucie Mezníková                                                3.

H14            Václav Šimon                                                      2.

H18            Pavel Tůma                                                           4.

                   Jakub Šimon                                                        11.

 

27.4.2002

Zlatá šiška

Řevničov

Mapa: Louštín

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Jiřina Lamprechtová                                           3.

D14            Kristina Hamáčková                                           1.

                   Lucie Mezníková                                                2.

D21            Eva Hamáčková                                                  11.

                   Monika Osinová                                                  12.

                   Alena Karmazínová                                             disk.

                   Ludmila Hamáčková                                            disk.

D35            Eva Havelková                                                   1.

                   Pavlína Procházková                                            disk.

H10            Ondřej Karmazín                                                 2.

H12            Pavel Procházka                                                    7.

H14            Martin Tuček                                                         4.

                   Adam Štemberk                                                    6.

                   Vojtěch Tvrdek                                                     7.

H21            Pavel Karmazín                                                     5.

H35            Vladimír Mezník                                                 1.

                   Vít Tuček                                                            disk.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                     4.

                   Bohuslav Hamáček                                                7.

 

  1.5.2002

4. Gigasport Cupu

Želízy

Mapa: Čertovy Hlavy

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                         14.

D12            Anna Marková                                                      6.

                   Tereza Kalinová                                                  21.

D14            Lucie Mezníková                                                3.

                   Kristina Hamáčková                                              9.

D21L          Monika Osinová                                                  73.

D35L          Eva Havelková                                                      8.

                   Pavlína Procházková                                            39.

D45L          Eva Hamáčková                                                  2.

H12            Pavel Procházka                                                  12.

                   Václav Šimon                                                      22.

H14            Jakub Šimon                                                        3.

                   Vojtěch Tvrdek                                                     8.

                   Adam Štemberk                                                  12.

                   Martin Tuček                                                       17.

H16            Michal Tůma                                                       disk.

H18            Pavel Tůma                                                         14.

H35K         Vít Tuček                                                             2.

H35L          Vladimír Mezník                                                  10.

                   Pavel Procházka                                                  20.

                   Jan Marek                                                           23.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              21.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   48.

 

  4.5.2002

5. Gigasport Cupu

Mapa: Propast

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Tereza Kalinová                                                  15.

                   Anna Marková                                                    17.

D14            Lucie Mezníková                                                   5.

                   Kristina Hamáčková                                            disk.

D35L          Eva Havelková                                                    20.

                   Pavlína Procházková                                            35.

D45L          Eva Hamáčková                                                  3.

H12            Pavel Procházka                                                    9.

                   Václav Šimon                                                      16.

H14            Jakub Šimon                                                        2.

                   Adam Štemberk                                                  21.

                   Martin Tuček                                                       26.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   disk.

H16            Michal Tůma                                                       disk.

H35K         Vít Tuček                                                            disk.

H35L          Jan Marek                                                             9.

                   Vladimír Mezník                                                  13.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                   21.

 

  8.5.2002

6. Gigasport Cupu

Mapa: Houska

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Tereza Kalinová                                                    9.

                   Jiřina Lamprechtová                                             20.

                   Anna Marková                                                    21.

D14            Lucie Mezníková                                                3.

D16            Kristina Hamáčková                                              9.

                   Vendula Švendová                                               disk.

D21K         Monika Osinová                                                  16.

                   Ludmila Hamáčková                                            20.

D35L          Eva Havelková                                                      8.

                   Pavlína Procházková                                            26.

                   Alena Marková                                                   disk.

D45L          Eva Hamáčková                                                    8.

H12            Václav Šimon                                                      3.

                   Pavel Procházka                                                    5.

H14            Jakub Šimon                                                          7.

                   Martin Tuček                                                       21.

                   Adam Štemberk                                                  disk..

                   Vojtěch Tvrdek                                                   disk.

H16            Michal Tůma                                                       disk.

H18            Pavel Tůma                                                           8.      

H35K         Vít Tuček                                                              5.

H35L          Jan Marek                                                             8.

                   Vladimír Mezník                                                  18.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                   16.

                   Bohuslav Hamáček                                              21.

 

11.5.2002

Saxbo – 2002

Krompach

Mapa: Selbaba

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Lucie Karmazínová                                              disk.

D10            Anna Marková                                                    3.

D12            Lucie Mezníková                                               1.

                   Tereza Kalinová                                                    7.

D14            Kristina Hamáčková                                           1.

D21K         Ludmila Hamáčková                                            28.

D35            Eva Havelková                                                      8.

D40            Alena Marková                                                   12.

D50            Eva Hamáčková                                                  10.

H10            Ondřej Karmazín                                                 13.

H12            Václav Šimon                                                        8.

                   Pavel Procházka                                                  12.

H14            Jakub Šimon                                                        11.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   18.

                   Martin Tuček                                                       25.

                   Adam Štemberk                                                  29.

H21L          Pavel Karmazín                                                   52.

H35            Jan Marek                                                           11.

                   Vladimír Mezník                                                  17.

H40            Vít Tuček                                                            23.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                   17.

                   Bohuslav Hamáček                                              32.

T4               Alena Karmazínová                                            3.

 

12.5.2002

Saxbo – 2002

Jonsdorf

Mapa: Scharfenstein

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Lucie Karmazínová                                                5.

D10            Anna Marková                                                      4.

D12            Lucie Mezníková                                                1.

                   Tereza Kalinová                                                    9.

D14            Kristina Hamáčková                                              7.

D21K         Ludmila Hamáčková                                            43.

D35            Eva Havelková                                                   2.

D40            Alena Marková                                                   13.

D50            Eva Hamáčková                                                    7.

H10            Ondřej Karmazín                                                   7.

H12            Václav Šimon                                                        6.

                   Pavel Procházka                                                  12.

H14            Jakub Šimon                                                        17.

                   Martin Tuček                                                       28.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   30.

                   Adam Štemberk                                                  disk.

H21L          Pavel Karmazín                                                   46.

H35            Vladimír Mezník                                                    8.

                   Jan Marek                                                             9.

H40            Vít Tuček                                                            24.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                   17.

                   Bohuslav Hamáček                                              19.

T4               Alena Karmazínová                                             disk.

 

15.5.2002

1. závod PPŽ

Praha

Mapa: Hrádek

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Jiřina Lamprechtová                                             17.

D14            Kristina Hamáčková                                           2.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Václav Šimon                                                      3.

                   Adam Štemberk                                                    8.

T4               Pavlína Procházková                                            23.

                   Vendula Švendová                                               disk.

T6               Vladimír Mezník                                                  25.

 

18.5.2002

1. závod žebříčku B - Čechy

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                 13.

                   Kristina Hamáčková                                            48.

D35C          Pavlína Procházková                                              4.

H10C          Ondřej Karmazín                                                 2.

H12C          Pavel Procházka                                                  11.

H14B          Jakub Šimon                                                          9.

                   Adam Štemberk                                                  60.

H21C2        Pavel Karmazín                                                   31.

H35B          Vladimír Mezník                                                  20.

H45B          Bohuslav Hamáček                                              45.

                                                                                             

19.5.2002

2. závod  žebříčku B - Čechy

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                                            10.

                   Lucie Mezníková                                                 26.

D35C          Pavlína Procházková                                              5.

H10C          Ondřej Karmazín                                                 disk.

H12C          Pavel Procházka                                                  16.

H14B          Jakub Šimon                                                        17.

                   Adam Štemberk                                                  56.

H21C2        Pavel Karmazín                                                   30.

H35B          Vladimír Mezník                                                  23.

H45B          Bohuslav Hamáček                                              47.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

22.5.2002

2. závod PPŽ

Praha - Zbraslav

Mapa: Keltské hradiště

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10            Kateřina Procházková                                           7.

D14            Lucie Mezníková                                                3.

H14            Jakub Šimon                                                        3.

                   Adam Štemberk                                                    5.

                   Martin Tuček                                                         9.

                   Pavel Procházka                                                  13.

T4               Pavlína Procházková                                            22.

T6               Vladimír Mezník                                                  21.

                   Kristina Hamáčková                                            32.

 

25. -26.5.2002

1. Veteraniáda ČR v OB na krátké trati

2. Český pohár štafet – Haklův mlýn

Jetřichovice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

1.

D50            Eva Hamáčková                                                    6.

H35            Vladimír Mezník                                                  30.

H40            Vít Tuček                                                            33.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                   25.

T3               Vojtěch Tvrdek                                                   20.

                   Lucie Mezníková                                                 29.

                   Kristina Hamáčková                                            35.

                   Jakub Šimon                                                        40.      

                   Martin Tuček                                                       41.

2.

D14            Lucie Mezníková                                                 ms.

                   Anna Kožinová (PGP)

                   Kristina Hamáčková

H14            Jakub Šimon                                                          9.

                   Tuček Martin

                   Tvrdek Vojtěch

H105          Vojtěch Tvrdek                                                   17.

                   Vladimír Mezník                                                 

                   Vít Tuček

 

29.5.2002

3. závod PPŽ

Praha

Mapa: Hvězda

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                           8.

D14            Lucie Mezníková                                                   6.

H14            Jakub Šimon                                                        3.

                   Adam Štemberk                                                    7.

                   Václav Šimon                                                        8.

                   Martin Tuček                                                       11.

                   Pavel Procházka                                                  13.

T5               Michal Tůma                                                       20.

                   Pavel Tůma                                                         23.

                   Pavlína Procházková                                            24.

                   Kristina Hamáčková                                            disk.

T7               Vladimír Mezník                                                  11.

 

1.6.2002

3. závod žebříčku B - Čechy

Zderaz

mapa: Polanka

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                 24.

                   Kristina Hamáčková                                            41.

D35B          Eva Havelková                                                    10.

D35C          Pavlína Procházková                                              4.

D50B          Eva Hamáčková                                                  3.

H12C          Pavel Procházka                                                  14.

H14B          Jakub Šimon                                                        10.

                   Adam Štemberk                                                  46.

                   Václav Šimon                                                      50.

                   Martin Tuček                                                       52.

H35B          Vladimír Mezník                                                  13.

H40B          Vít Tuček                                                            36.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                     7.

                   Bohuslav Hamáček                                              39.

                                                                           

2.6.2002

4. závod žebříčku B - Čechy

Nasavrky

mapa: Plesný

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                 10.

                   Kristina Hamáčková                                            45.

D35B          Eva Havelková                                                    10.

D35C          Pavlína Procházková                                           3.

D50B          Eva Hamáčková                                                    6.

H12C          Pavel Procházka                                                  12.

H14B          Jakub Šimon                                                        34.

                   Adam Štemberk                                                  37.

                   Martin Tuček                                                       41.

                   Václav Šimon                                                      52.

H35B          Vladimír Mezník                                                  11.

H40B          Vít Tuček                                                            30.

H50B          Bohuslav Hamáček                                              28.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   30.

 

5.6.2002

4. závod PPŽ

Praha

Mapa: Ládví

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                           8.

                   Zuzana Procházková                                              9.

D14            Lucie Mezníková                                                3.

H14            Václav Šimon                                                      2.

                   Pavel Procházka                                                  disk.

T6               Pavlína Procházková                                            35.

 

  9.6.2002

7. Gigasport Cupu

Mapa: Plazy - jih

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Zuzana Procházková                                           1.

                   Kateřina Procházková                                           5.

D12            Tereza Kalinová                                                  12.

                   Anna Marková                                                    18.

D14            Kristina Hamáčková                                              9.

D16            Vendula Švendová                                               17.

D35L          Eva Havelková                                                    11.

D35K         Pavlína Procházková                                              6.

D45L          Eva Hamáčková                                                    4.

H12            Václav Šimon                                                      10.

                   Pavel Procházka                                                  15.

H14            Jakub Šimon                                                        disk.

H16            Pavel Procházka                                                  ms.

H35K         Vít Tuček                                                             1.

H35L          Jan Marek                                                           20.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              18.

 

12.6.2002

5. závod PPŽ

Praha

Mapa: Džbánek

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Zuzana Procházková                                           2.

                   Kateřina Procházková                                           4.

H14            Václav Šimon                                                      1.

                   Adam Štemberk                                                    4.

                   Martin Tuček                                                       10.

                   Pavel Procházka                                                  11.

T6               Pavlína Procházková                                            44.

 

15.6.2002

5. závod žebříčku B - Čechy

mapa: Bělá

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Kristina Hamáčková                                              9.

                   Lucie Mezníková                                                 24.

D35B          Eva Havelková                                                      9.

                   Pavlína Procházková                                            31.

D50B          Eva Hamáčková                                                    6.

H14B          Adam Štemberk                                                  21.

                   Pavel Procházka                                                  35.

                   Václav Šimon                                                      49.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   50.

                   Jakub Šimon                                                        disk.

H35B          Vladimír Mezník                                                  23.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                   36.

F3               Zuzana Procházková                                            48.

                   Kateřina Procházková                                         52.

16.6.2002

6. závod žebříčku B - Čechy

mapa: Čertovka

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                 24.

                   Kristina Hamáčková                                            25.

D35B          Eva Havelková                                                    10.

                   Pavlína Procházková                                            27.

D50B          Eva Hamáčková                                                  3.

H14B          Jakub Šimon                                                          9.

                   Adam Štemberk                                                  33.

                   Václav Šimon                                                      35.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   37.

                   Pavel Procházka                                                  54.

H35B          Vladimír Mezník                                                  21.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                   19.

F3               Zuzana Procházková                                            24.

                   Kateřina Procházková                                          37.

19.6.2002

6. závod PPŽ

Praha

Mapa: Zátišský potok

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Lucie Mezníková                                                   6.

H14            Jakub Šimon                                                        3.

                   Adam Štemberk                                                    7.

                   Pavel Procházka                                                    9.

                   Václav Šimon                                                      disk.

T6               Vladimír Mezník                                                    9.

 

24.6.2002

8. Gigasport Cupu

Mapa: Sanctus

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                        2.

                   Zuzana Procházková                                            disk.

D14            Lucie Mezníková                                                   4.

D20            Kristina Hamáčková                                              4.

D21L          Eva Hamáčková                                                  32.

D35L          Eva Havelková                                                      2.

                   Pavlína Procházková                                            26.

H12            Pavel Procházka                                                    4.

                   Václav Šimon                                                        8.

H14            Jakub Šimon                                                        2.

                   Adam Štemberk                                                  14.

H35L          Vladimír Mezník                                                    5.

                   Pavel Procházka                                                  24.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              25.


28. – 30.6.2002

Cena střední Moravy – 3 denní

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12A          Lucie Mezníková                                                1.

D14A          Kristina Hamáčková                                            12.

H12A          Václav Šimon                                                      15.

H14A          Jakub Šimon                                                        12.

H45B          Bohuslav Hamáček                                              22.

 

1. – 6.7.2002

5D – Itálie - Lavarone

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D50            Eva Hamáčková                                                  38.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                 112.

 

12. – 14.7.2002

Hallands 3-Dagars 2002 - Švédsko

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Lucie Mezníková                                                2.

D14            Kristina Hamáčková                                            15.

H14            Jakub Šimon                                                        28.

 

19. -  21.7.2002

Botas Vysočina Cup

Zderaz

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D35B          Pavlína Procházková                                            11.

 

31.7. – 4.8.2002

5 dnů OB  - Doksy

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10N         Kateřina Procházková                                         27.

                   Zuzana Procházková                                            disk.

D12A          Lucie Mezníková                                                1.

D14A          Kristina Hamáčková                                            22.

D35B          Eva Havelková                                                      8.

                   Pavlína Procházková                                            disk.

D50            Eva Hamáčková                                                    6.

H12A          Václav Šimon                                                        9.

H12B          Pavel Procházka                                                  disk.

H14A          Jakub Šimon                                                        33.

H14B          Vojtěch Tvrdek                                                   41.

                   Martin Tuček                                                       42.

                   Adam Štemberk                                                  disk.

H16            Michal Tůma                                                       disk.

H18            Pavel Tůma                                                         disk.

H35B          Vladimír Mezník                                                  14.

H40B          Vít Tuček                                                            disk.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                     6.

                   Bohuslav Hamáček                                              disk.

24. – 25.8.2002

Pěkné prázdniny v Českém ráji

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10N         Zuzana Procházková                                              5.

                   Kateřina Procházková                                         12.

D14            Kristina Hamáčková                                            22.

D35B          Pavlína Procházková                                            32.

D45A          Eva Hamáčková                                                  17.

H12            Pavel Procházka                                                  disk.

H14            Jakub Šimon                                                        15.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   32.

H50            Vojtěch Tvrdek                                                   18.

P3               Ludmila Hamáčková                                            disk.

 

31.8. – 2.9.2001

Cena východních Čech

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10N         Kateřina Procházková                                           5.

                   Zuzana Procházková                                              6.

D12A          Lucie Mezníková                                                 1.

D14A          Kristina Hamáčková                                            13.

D35B          Pavlína Procházková                                            13.

D50B          Eva Hamáčková                                                    5.

H12B          Pavel Procházka                                                    8.

H14A          Jakub Šimon                                                        32.

H14B          Vojtěch Tvrdek                                                     6.

                   Adam Štemberk                                                  12.

H35B          Vladimír Mezník                                                  18.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                   13.

 

7.9.2002

Český pohár štafet

Mapa: Ďábel

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D105          Eva Hamáčková                                                  1.

                   Pavlína Procházková                                          

                   Eva Havelková

D14            Anna Kožinová (PGP)                                         2.

                   Lucie Mezníková

                   Kristina Hamáčková

H14            Vojtěch Tvrdek                                                   3.

                   Adam Štemberk

                   Jakub Šimon

                   Pavel Procházka                                                    7.

                   Martin Tuček

                   Václav Šimon

H140          Vojtěch Tvrdek                                                     4.

                   Vít Tuček

                   Bohuslav Hamáček

T3               Vladimír Mezník                                                 1.

T7               Ludmila Hamáčková                                              8.

 

8.9.2002

Český pohár štafet

Mapa: Králova stolice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D105          Eva Hamáčková                                                1.

                   Pavlína Procházková                                          

                   Eva Havelková

D14            Anna Kožinová (PGP)                                         ms.

                   Lucie Mezníková

                   Kristina Hamáčková

H14            Vojtěch Tvrdek                                                   3.

                   Adam Štemberk

                   Jakub Šimon

                   Pavel Procházka                                                  disk.

                   Martin Tuček

                   Václav Šimon

H140          Vojtěch Tvrdek                                                   3.

                   Vít Tuček

                   Bohuslav Hamáček

 

14. – 15.9.2002

MČR na klasické trati

Semifinále:

D16C          Kristina Hamáčková                                            10 .

                   Lucie Mezníková                                                 18.

H35            Vladimír Mezník                                                  42.

H50            Bohuslav Hamáček                                              36.

T6               Jakub Šimon                                                        23.

Finále:

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D16B          Kristina Hamáčková                                             12. (30.)

D16C          Lucie Mezníková                                                    4. (38.)

H35B          Vladimír Mezník                                                   22. (46.)                                          

H50B          Bohuslav Hamáček                                              16. (39.)

T6               Jakub Šimon                                                        24.

 

21.9.2002

MČR štafet

Brzice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Tereza Kalinová                                                  12.

                   Lucie Mezníková

                   Kristina Hamáčková

D105          Eva Hamáčková                                                  disk.

                   Pavlína Procházková                                             

                   Eva Havelková

H14            Václav Šimon                                                      13.

                   Adam Štemberk

                   Jakub Šimon

                   Pavel Tůma                                                         disk.

                   Pavel Procházka                                                  .

                   Ondřej Pavlů

H140          Vojtěch Tvrdek                                                   20.

                   Bohuslav Hamáček

                   Marek Jan

 

22.9.2002

MČR klubů a oblastních družstev a Veteraniáda klubů

Brzice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

HD14          Středočeská oblast                                              10.

                   Lucie Mezníková; Kristina Hamáčková;   Jakub Šimon

HD18          LBE                                                                    disk.

                   Pavel Tůma; Tereza Kalinová; Pavel Procházka;
                   Václav Šimon; Adam Štemberk; Vojtěch Tvrdek; Martin Tuček

HD235        LBE                                                                    14.

                   Vojtěch Tvrdek; Eva Hamáčková; Eva Havelková;

                   Pavlína Procházková; Bohuslav Hamáček                                     

 

28.9.2002

7. závod  žebříčku B - Čechy

Zvůle

Mapa: Šibeník

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                   4.

                   Kristina Hamáčková                                              6.

D35B          Havelková Eva                                                    14.

D50B          Eva Hamáčková                                                   5.

H14B          Jakub Šimon                                                          6.

                   Adam Štemberk                                                  38.

                   Václav Šimon                                                      40.

H35B          Vladimír Mezník                                                  20.

H40B          Vít Tuček                                                            39.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                   26.

 

29.9.2002

8. závod  žebříčku B - Čechy

Zvůle

Mapa: Zvůle

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14B          Lucie Mezníková                                                3.

                   Kristina Hamáčková                                            28.

D35B          Havelková Eva                                                    11.

D50B          Eva Hamáčková                                                    6.

H14B          Jakub Šimon                                                        3.

                   Václav Šimon                                                      29.

                   Adam Štemberk                                                  35.

H35B          Vladimír Mezník                                                  19.

H40B          Vít Tuček                                                            39.

H50B          Vojtěch Tvrdek                                                   26.


5
.10.2002

9. Gigasport Cupu

Mapa: Ostrov

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                         10.

D10            Zuzana Procházková                                              8.

D12            Anna Marková                                                      9.

                   Tereza Kalinová                                                  14.

D14            Lucie Mezníková                                                1.

D20            Kristina Hamáčková                                           1.

D35L          Pavlína Procházková                                            16.

                   Eva Havelková                                                    disk.

H12            Pavel Procházka                                                  2.

                   Václav Šimon                                                      3.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Adam Štemberk                                                    9.

                   Martin Tuček                                                       20.

H16            Jakub Tichý                                                         19.

H18            Pavel Tůma                                                           7.

H35K         Vladimír Mezník                                                 2.

H35L          Jan Marek                                                           13.

                   Vít Tuček                                                            27.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                   10.

                   Bohuslav Hamáček                                              27.

 

6.10.2002

10. Gigasport Cupu

Mapa: Pod Drnkem

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                         11.

D10            Zuzana Procházková                                              7.

D12            Tereza Kalinová                                                  10.

                   Anna Marková                                                    19.

D14            Lucie Mezníková                                                  7.

D20            Kristina Hamáčková                                           2.

D35L          Eva Havelková                                                      9.

                   Pavlína Procházková                                            18.

H12            Pavel Procházka                                                  2.

                   Václav Šimon                                                        6.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Adam Štemberk                                                    7.

                   Martin Tuček                                                       15.

H16            Michal Tůma                                                       16.

H18            Pavel Tůma                                                           8.

H35K         Vladimír Mezník                                                 2.

H35L          Pavel Procházka                                                  14.

                   Vít Tuček                                                            17.

                   Jan Marek                                                           24.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                     6.

                   Bohuslav Hamáček                                              21.

 

12. – 13.10.2002

28. ročník dvouetapového závodu – Vodňanský kapr

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10            Anna Marková                                                      4.

D12            Lucie Mezníková                                                1.

                   Kalinová Tereza                                                    4.

D14            Kristina Hamáčková                                           3.

D35            Eva Havelková                                                   2.

D40            Alena Marková                                                   10.

D50            Eva Hamáčková                                                  2.

H12            Pavel Procházka                                                  1.

                   Václav Šimon                                                        4.

H14            Jakub Šimon                                                          4.

                   Martin Tuček                                                       10.

                   Adam Štemberk                                                  disk.

H35            Vladimír Mezník                                                 1.

                   Jan Marek                                                          2.

H40            Vít Tuček                                                            disk.

H50            Bohuslav Hamáček                                                9.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   disk.

                                                                                             

13.10.2002

Ještědský žebříček

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                           8.

D10LP        Jana Procházková                                                  6.

D35            Pavlína Procházková                                              7.

 

19.10.2002

11. Gigasport Cupu

Mokrovraty

Mapa: Králova stolice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                         10.

D10            Zuzana Procházková                                            10.

D14            Lucie Mezníková                                               1.

D20            Kristina Hamáčková                                            disk.

D21L          Eva Hamáčková                                                  42.

D35L          Eva Havelková                                                    11.

                   Pavlína Procházková                                            28.

H12            Pavel Procházka                                                  2.

                   Václav Šimon                                                        5.

H14            Adam Štemberk                                                    8.

                   Jakub Šimon                                                          9.

                   Martin Tuček                                                       23.

H16            Michal Tůma                                                       16.

H18            Pavel Tůma                                                           8.

H35L          Vladimír Mezník                                                  10.

                   Pavel Procházka                                                  19.

                   Vít Tuček                                                            20.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              27.

 

20.10.2002

Rodinné štafety 2002

Zderaz

Mapa: Polanka

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

Open           Mezníkovi                                                           37.

                   Procházkovi                                                        disk.

 

26.10.2002

12. Gigasport Cupu

Sklárna

Mapa: Poustky - východ

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D12            Anna Marková                                                    22.

D14            Lucie Mezníková                                                3.

D20            Kristina Hamáčková                                           3.

D21L          Eva Hamáčková                                                  58.

H12            Pavel Procházka                                                    7.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Adam Štemberk                                                  10.

                   Martin Tuček                                                       14.

H16            Jakub Tichý                                                         25.

H18            Pavel Tůma                                                         13.

H35L          Vladimír Mezník                                                    5.

                   Jan Marek                                                           27.

                   Vít Tuček                                                            28.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              22.

 

27.10.2002

13. Gigasport Cupu

Sklárna

Mapa: Poustky - západ

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Lucie Mezníková                                               3.

D20            Kristina Hamáčková                                           3.

D21L          Eva Hamáčková                                                  64.

H12            Pavel Procházka                                                  1.

H14            Jakub Šimon                                                          5.

                   Adam Štemberk                                                  17.

                   Martin Tuček                                                       25.

H16            Jakub Tichý                                                         25.

H18            Pavel Tůma                                                         11.

H35L          Vladimír Mezník                                                    7.

                   Jan Marek                                                           18.

                   Vít Tuček                                                            28.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              25.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   37.

 

26. – 28.10.2002

3 dny OB Rabštejn

Sklárna

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D14            Lucie Mezníková                                               2.

D20            Kristina Hamáčková                                              4.

D21L          Eva Hamáčková                                                  40.

H12            Pavel Procházka                                                  1.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Adam Štemberk                                                    7.

H16            Jakub Tichý                                                         12.

H18            Pavel Tůma                                                           9.

H35L          Vladimír Mezník                                                  disk.

H45L          Bohuslav Hamáček                                              12.

 

2.11.2002

14. Gigasport Cupu

Hudlice

Mapa: Hudlický vrch

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Kateřina Procházková                                        3.

D14            Lucie Mezníková                                               3.

D20            Kristina Hamáčková                                           2.

D21L          Eva Hamáčková                                                   29.

                   Ludmila Hamáčková                                            33.

D35L          Eva Havelková                                                       5.

                   Pavlína Procházková                                            20.

H10            Kryštof Zuska                                                      1.

                   Petr Pospíšil                                                         11.

H12            Pavel Procházka                                                  2.

                   Václav Šimon                                                       12.

H14            Jakub Šimon                                                       1.

                   Adam Štemberk                                                    6.

H35L          Vladimír Mezník                                                    6.

                   Pavel Procházka                                                  10.

                   Jan Marek                                                           12.

H45L          Vojtěch Tvrdek                                                   19.

                   Bohuslav Hamáček                                              23.

 

15.11.2001

20. ročník nočního štafetového závodu  o pohár HULK

Praha

Mapa: Zátišský potok

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D                LBE                                                                   disk.

                   Lucie Mezníková 

                   Kristina Hamáčková

                   Pavlína Procházková

H                LBE                                                                   21.

                   Pavel Procházka

                   Jakub Šimon

                   Vladimír Mezník

 

16.11.2001

9. neoficiální mistrovství světa ve SMIKu

mapa: Hladomoří

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D                Lucie Mezníková                                                 11.

                   Pavlína Procházková                                            15.

                   Eva Havelková                                                    16.      

                   Kristina Hamáčková                                            54.

M                Vladimír Mezník                                                  31.

                   Václav Šimon                                                      32.

                   Jakub Šimon                                                        38.

                   Bohuslav Hamáček                                              39.

                   Pavel Procházka                                                  44.

                   Adam Štemberk                                                  45.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   49.

                                                                                             

30.11.2001

1. závod PZL 2002 - 2003
Černošice

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

B                 Jakub Šimon                                                         9. (31.)

                   Jan Marek                                                           17. (39.)

                   Lucie Mezníková                                                 18. (40.)

                   Vladimír Mezník                                                  19. (41.)

                   Adam Štemberk                                                  23. (45.)

                   Václav Šimon                                                      30. (52.)

                   Kristina Hamáčková                                            disk.

 

7.12.2002

Mikulášův kufr

Praha - Motol

Mapa: Sauna

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

D10L          Zuzana Procházková                                            24.

                   Kateřina Procházková                                         25.

D14            Lucie Mezníková                                                1.

D21            Pavlína Procházková                                            disk.

H12            Václav Šimon                                                       2.

                   Pavel Procházka                                                  disk.

H14            Adam Štemberk                                                   disk.

                   Jakub Šimon                                                        disk.

H21            Vladimír Mezník                                                 3.

                   Pavel Procházka                                                    6.

 

8.12.2002

2. závod PZL 2002 - 2003
Praha

Mapa: Džbán

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

A                Michal Tůma                                                       29.

                   Lucie Mezníková                                                 35.

                   Vladimír Mezník                                                  36.

                   Jakub Šimon                                                       41.

                   Kristina Hamáčková                                            45.

                   Bohuslav Hamáček                                              46.

                   Pavlína Procházková                                            48.

                   Pavel Procházka                                                  49.

                   Václav Šimon                                                      50.

B                 Pavel Procházka                                                  47. (97.)

                   Adam Štemberk                                                  47. (97.)

C                Jaroslav Janeček                                                  15. (112.)

                   Tomáš Jurek                                                        16. (113.)

                   Kryštof Zuska                                                     26. (123.)

                   David Krivačka                                                   27. (124.)

 

14.12.2002

3. závod PZL 2002 - 2003
Dobřichovice

Mapa: Hvíždinec

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

B                 Jakub Šimon                                                       24. (26.)

                   Lucie Mezníková                                                 26. (52.)

                   Vladimír Mezník                                                  27. (53.)

                   Václav Šimon                                                      43. (69.)

                   Adam Štemberk                                                  44. (70.)

C                David Krivačka                                                   10. (81.)

 

22.12.2002

Sparťanská klouzačka
Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:
Praha – Petrovice

Mapa: Přehrada

Začátečníci  Katka Procházková + Jirka Junek                    3.

Naděje        Pavel + Zuzaka Procházkovi                                  5.

Double        Kristina Hamáčková + Vojtěch Tvrdek                22.
                   Pavel + Pavlína Procházkovi                                24.

                   Vláďa + Lucka Mezníkovi                                   30.
 Single         Adam Štemberk                                                  11.

 

25.12.2002

Vánoční kufrování

Praha

Mapa: Ládví

Kat.:           Jméno:                                                               Umístění:

A                Vladimír Mezník                                                  10.

                   Pavel Procházka                                                  24.

                   Lucie Mezníková                                                 29.

                   Pavel Procházka ml.                                            44.

                   Pavlína Procházková                                            49.

B                 Zuzana Procházková                                            24.

                   Kateřina Procházková                                         25.

 

Oblastní žebříček – jaro 2002:

D12            Tereza Kalinová                                                  3.

                   Anna Marková                                                      4.

                   Jiřina Lamprechtová                                               7.

D14            Lucie Mezníková                                                1.

                   Kristina Hamáčková                                              5.

D16            Kristina Hamáčková                                              6.

D20            Kristina Hamáčková                                           3.

H12            Václav Šimon                                                      3.

                   Pavel Procházka                                                    5.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Martin Tuček                                                         9.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   10.

                   Adam Štemberk                                                  12.

H16            Michal Tůma                                                       12.

                   Jakub Tichý                                                         18.

H18            Pavel Tůma                                                           7.

 

Družstvo žactva (Kategorie D,H 12,14) - 1. místo.
                  

Oblastní žebříček – podzim 2002:

D12            Anna Marková                                                    3.

                   Tereza Kalinová                                                    4.

                   Jiřina Lamprechtová                                               7.

D14            Lucie Mezníková                                                1.

D20            Kristina Hamáčková                                           1.

H12            Pavel Procházka                                                  1.

                   Václav Šimon                                                        5.

H14            Jakub Šimon                                                        1.

                   Adam Štemberk                                                  2.

                   Martin Tuček                                                         5.

                   Vojtěch Tvrdek                                                   10.

H16            Jakub Tichý                                                           7.

                   Michal Tůma                                                         9.

H18            Pavel Tůma                                                           6.

 

Družstvo žactva (Kategorie D,H 12,14) - 1. místo.

Licence pro sezónu 2003:

A                Lucie Mezníková                                              D12
                   Jakub Šimon                                                      H16

B                Tereza Kalinová                                                D12

                   Kristina Hamáčková                                         D16

                   Václav Šimon                                                    H12

                   Pavel Procházka                                                H14

                   Adam Štemberk                                                H14

 

Celostátní ranking 2002:

Muži:   
  680               Karmazín Pavel                       LBE6800
Ženy:

531               Hamáčková Kristina                LBE8850
707               Hamáčková Eva                      LBE5150

779                Hamáčková Ludmila                LBE7650

807                Osinová Monika                      LBE7750